Architect (Prague)

KDO JSME

Chapman Taylor je mezinárodní architektonická kancelář oceňovaných architektů, masterplannerů a interiérových designérů, působící na 15 místech po celém světě. Specializujeme se na rezidenční, retailové, kancelářské, hotelové a dopravní projekty a na kombinaci jejich využití v rozsáhlých multifunkčních prostředích.

Naše vize je jednoduchá: spolupracujeme s lidmi v námi vybudované síti, abychom dosáhli větší kreativity a věrohodných designových řešení, která našim klientům pomáhají vytvářet skvěle fungující místa a prostory.

POPIS ROLE

Nabízíme zajímavou příležitost pro architekta, který by se připojil k našemu kreativnímu studiu v příjemném pracovní prostředí a kolektivu v centru Prahy nedaleko hlavního nádraží. Hledáme talentovaného, nadšeného architekta s proaktivním přístupem a s dobrými komunikačními schopnostmi, kterého bude bavit pracovat v týmu.

DOVEDNOSTI A KVALIFIKACE

Architekt s dobrými designerskými a grafickými schopnostmi se smyslem pro detail.

Schopnost prezentovat a sdělovat návrhované nápady a koncepty.

Dobré znalosti programu AutoCAD, Revit (výhodou), Adobe včetně InDesignu, Photoshopu, některého 3D modelovacích programů.

Nadšený a zapálený člověk pro kreativní design.

Schopnost pracovat osobnostně i myšlenkově rozmanitém týmu a prostředí.

Zájem o udržitelný design a znalosti v této oblasti výhodou.

Znalost českého jazyka slovem i písmem

CO NABÍZÍME

Díky široké škále zajímavých projektů v různých fázích návrhu v České republice i v zahraničí, nabízíme příležitost rozvíjet své profesní zkušenosti a kariéru.

Nabízíme vzdělávání, podporu profesního růstu formou školení a interní supervise.

Odpovídající finanční ohodnocení zkušenostem a pracovnímu nasazení.

V případě, že vás naše nabídka zaujala, zašlete nám váš životopis a ukázky vaší práce na e-mailovou adresu pfrankotova@chapmantaylor.com s uvedením referenčního kódu v předmětu: CT/PRG/Architect

caret-down-skewed caret-down-thin caret-down caret-left-thick caret-left-white caret-left caret-right-thick caret-right-white caret-right caret-up chinese cross download english facebook grid instagram linked-in list mail map pinterest play-button reset search-nobg search-square share twitter views wechat youtube